Bezplatné semináře k FSC certifikaci a nařízení o dřevě EUTR tisknout

V rámci rojektu Vzděláváním k šetrnému dřevu jsme pro všechny zaměstanance v dřevozpracovatelských odvětvích připravili dva vzděávací semináře, které se zaměřují jednak na FSC certifikaci a jednak na stále aktuální nařízení o dřevě – Europen Union Timber Regulation.

Vzdělávací semináře mají návštěvníkům přinést detailní informace o nejdůvěryhodnějším certifikačním systému FSC, včetně konkrétních příkladů, postupů a řady dalších postřehů z praxe. V případě seminářů k problematice EUTR se účastníci dozví, co všechno toto nařízení obsahuje a jakým způsobem jej dodržovat.

Semináře budou vedeny odborníky, kteří taktéž spolupracovali na tvorbě dvojice příruček určených právě pro účastníky vzdělávacích kurzů. Každá z těchto příruček obsahuje kompletní informace k dané problematice a současně je unikátním materiálem, jehož obdoba zatím nebyla v České republice nikdy zpracována. Semináře jsou spolufinancovány z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.

Kdy a kde se seminářů zúčastnit?

Vzdělávací semináře se budou konat ve dvou vlnách – nejprve v květnu a červnu a posléze v podzimních měsících letošního roku. Níže najdete konkrétní termíny seminářů. Pro podzimní termíny sledujte naše webové stránky, anebo vyčkejte dalšího informačního emailu. Pro účast je nutná registrace na webu FSC ČR.  

Seminář k FSC certifikaci

  • Úterý 10. června 2014 od 9:00 do 12:00 ve Znojmě v Restauraci Diana

Seminář k nařízení o dřevu EUTR