FSC Marketplace roste a pomáhá vám obchodovat na mezinárodní úrovni tisknout

FSC Marketplace je celosvětově dostupná platforma, určená FSC certifikovaným zpracovatelům, výrobcům, obchodníkům a dodavatelům dřevěných a papírových produktů. Díky této platformě můžete velmi snadno získat zakázky z celého světa. FSC Marketplace propojuje kupující, dodavatele a obchodníky od komunitních majitelů lesů v Tanzanii až po čínský trh s nábytkem.

Zapojení do „tržiště“ je velmi snadné, stačí se zdarma zaregistrovat na marketplace.fsc.org a začít využívat výhod členství. Pro snadnější hledání a orientaci v nabídkách a poptávkách je vhodné sdílet tyto informace

  • FSC licenční kód, FSC certifikační kód, odvětví: vyplňte vaše FSC údaje, aby vás mohli lidé vyhledat.
  • Internetové stránky: uveďte vaše internetové stránky, pokud je máte, aby se lidé dozvěděli vice o vaší firmě.
  • Jméno, tel. číslo, email: uveďte kontaktní informace na vaše prodejce, aby je lidé mohli přímo kontaktovat.
  • Vlastní popis firmy je dobrým způsobem, jak se prezentovat

FSC Marketplace roste

V druhé polovině loňského roku navštívilo FSC Marketplace více jak 10 000 potenciálních zákazníků a dodavatelů a bylo uzavřeno více jak 800 aktivních spoluprací. Registrace v FSC Marketplace umožňuje velmi efektivní propagaci certifikovaných výrobků a nabídku prací přesně tam, kde jsou zákazníci vyhledávající FSC produkty.

Členství v FSC Marktplace přináší základní statistiky o návštěvě vašeho profilu a například také informace o tom, zda zájemce o obchod navštívil vaše webové stránky. Každý držitel FSC certifikátu může navíc bezplatně prezentovat všechny své FSC výrobky a informační materiály na jednom místě, a to hned v osmi různých jazycích.