Napište nám, rádi poradíme a pomůžeme tisknout

Potřebujete poradit s certifikací FSC a nevíte si rady, kam se obrátit? Máte nového zákazníka, který má specifické požadavky anebo řeší možný prodej vašich výrobku, chce uvádět logo FSC ale není držitelem FSC certifikátu? Nebojte se s námi spojit, rádi vám poradíme či doporučíme jak postupovat.

Stejně tak budeme rádi, pokud nám dáte vědět, jakým způsobem bychom vám mohli pomoci ve společném úsilí při zvyšování povědomí o FSC certifikaci a její prospěšnosti nejen pro světové a regionální lesní ekosystémy, ale pro společnost obecně. Můžeme vám poskytnout informační materiály, případně pro vás připravit workshop, kde se nejen zákazníci, ale i zaměstnanci detailněji seznámí s pravidly FSC certifikace a celým procesem získání certifikátu.

Pro vaši potřebu připojujeme odkazy na aktuální dokumenty:

Budeme také rádi za podporu naší neziskové organizace ať už finanční nebo jinou formou, která nám pomůže ve zvyšování znalosti značky a odpovědné spotřebě.

Na čem pracujeme?

Aktuálně jsme spustili již čtvrtý ročník fotografické soutěže Není les jako les, která je určena pro širokou veřejnost. Hlavním partnerem letošního ročníku je společnost Canon, která věnovala ceny pro vítěze jednotlivých kategorií – ty jsou celkem tři a v letošním roce jsme je doplnili o jednu videokategorii. Podrobnosti o fotosoutěži najdete na webu www.vyfotdrevo.cz. Budeme rádi, když nám pomůžete s informováním o fotosoutěži anebo se do ní sami zapojíte.