Novinky ve výuce tisknout


Výukové programy v Pražských lesích

Hledáme školy pro pilotní realizace terénních výukových programů Les nebo paseka a Dobrý lesní hospodář v Pražských městských lesích – výuka proběhne na jaře 2015. První dubnové realizace podpořené Magistrátem hlavního města Prahy nabízíme školám zdarma. Cílovou skupinou jsou žáci 2. stupně základních škol: Les nebo paseka pro 6. – 7. ročník, Dobrý lesní hospodář pro 8. – 9. ročník. Podrobnější informace o projektu, náplni jednotlivých programů a možných místech realizace naleznete ZDE.


Zájemci o realizaci programu se mohou obrátit na uvedený kontakt, kde lze domluvit přesný termín a místo výukového programu.
Mgr. Kateřina Žaludková, FSC ČR, tel.: 545 211 383,e- mail: zaludkova@czechfsc.cz.

Výukové programy a projekt jsou realizovány za podpory hlavního města Prahy.

 

 

 

Výukové programy v Jihomoravském kraji

V roce 2015 nabízíme naše klasické výukové programy o šetrném lesním hospodaření pro žáky základních a středních škol v Jihomoravském kraji. Výuka v terénu probíhá na území Školního lesního podniku Masarykův les Křtiny ve spolupráci s místními lesníkyKromě terénních programů máme v nabídce také programy pro školy vyučované celoročně – výuka probíhá v interiéru buď na Syřišti anebo ve škole.

Naši stálou nabídku i s podrobným popisem jednotlivých programů najdete na  http://czechfsc.cz/vzdelavani/.