Nakresli si svůj strom! tisknout

Říká se, že v životě by měl muž udělat tři věci: postavit dům, zplodit dítě a zasadit strom. Se stavbou domu a tvorbou potomků Vám pomoci nemůžeme a ani to není naším cílem. Stromy jsou však naší devizou. A jejich ochrana naším posláním. Kdokoliv, a samozřejmě nejen muži, se nyní může připojit a z pohodlí domova, například ruku v ruce se svými dětmi, nakreslit a zasadit svůj strom ve virtuálním lese. Přispějete tak k celosvětovému úsilí ochrany přírodního bohatství, lesů. 

Stejně jako  jiné lesy ani náš virtuální les nezná statní hranice. Lidé z celého světa kreslí stromy a jsou tak součástí virtuálního FSC lesa. Váš strom tak může sousedit se stromem z druhé strany zeměkoule. A jak postupně narůstá a rozšiřuje svoji velikost, tak i vzrůstá množství lidí podporující myšlenku šetrného hospodaření v lesích. Společně s nimi hledejte značku FSC na výrobcích, nebo vyžadujte u svého obchodníka zboží s certifikátem FSC a napomozte tak přírodně blízkému lesnímu hospodaření.

Navštivte web http://www.forestsfirst.org/CS/CZ a nakreslete si svůj strom již dnes. Vyplněním svého jména se k němu můžete kdykoliv vrátit zpět a ověřit, jak si stojí.Podporující členové FSC Česká republika:http://www.hornbach.czhttp://www.pointcz.cz
 

® FSC, A.C. All rights reserved. FSC-SECR-0038