Vystavovali jsme fotografie v brněnské galerii Vaňkovka tisknout

Fotosoutěž Není les jako les sice byla ukončena v září loňského roku, avšak neznamená to, že by vítězné fotografie zahálely někde ve skříni. Podařilo se nám ve spolupráci s nákupní galerií Vaňkovka připravit výstavu vítězných fotografií, která byla instalována od 16. do 25. ledna před tzv. rotundou ve Vaňkovce.

Ohlasy na vystavené fotografie byly velmi pozitivní, a proto věříme, že se nám podaří na tuto výstavu navázat i obsáhlejší akcí, která by představila FSC jako celek a zasadila jej například do kontextu přítomných společností, které v galerii prodávají FSC certifikované výrobky.

Jestliže jste výstavu nestihli navštívit, nemusíte zoufat, ještě jednou budou vítězné fotografie vystaveny v Praze v prostorách kavárny Člověka v tísni, a to začátkem letošního léta. Společně s velkoformátovými fotografiemi jsme připravili také limitovanou edici nástěnných kalendářů, jejichž několik kousků máme stále k dispozici. Pokud byste o ně měli zájem, stačí nám napsat.

A nezapomeňte, že nákupem výrobků s FSC certifikátem podporujete přírodě blízké lesní hospodaření a odpovědnou spotřebu.


Podporující členové FSC Česká republika:http://www.hornbach.czhttp://www.pointcz.cz
 

® FSC, A.C. All rights reserved. FSC-SECR-0038