FSC Marketplace roste tisknout

FSC Marketplace je platforma, která slouží k propojení kupujících, dodavatelů a obchodníků napříč celým zpracovatelským řetězcem a umožňuje tak propojit nejen dodavatele s kupujícími, ale především umožňuje obchodovat napříč celým světem v oblasti zpracovatelského řetězce.

V druhé polovině loňského roku navštívilo FSC Marketplace více jak 10 000 potenciálních zákazníků a dodavatelů a bylo uzavřeno více jak 800 aktivních spoluprací. Registrace v FSC Marketplace umožňuje velmi efektivní propagaci certifikovaných výrobků a nabídku prací přesně tam, kde jsou zákazníci vyhledávající FSC produkty.

Zapojení do FSC Marketplace je velmi snadné, stačí se pouze zaregistrovat na marketplace.fsc.org a začít využívat obchodních příležitostí. Členství přináší také základní statistiky o návštěvě vašeho profilu a například také informace o tom, zda zájemce o obchod navštívil vaše webové stránky. Každý držitel FSC certifikátu může navíc bezplatně prezentovat všechny své FSC výrobky a informační materiály na jednom místě, a to hned v osmi různých jazycích.

Při registraci je vhodné uvést následující informace:

  • FSC licenční kód, FSC certifikační kód, odvětví – vyplňte vaše FSC údaje, aby vás mohli lidé vyhledat.
  • Internetové stránky – uveďte vaše internetové stránky, pokud je máte, aby se zájemci dozvěděli vice o vaší firmě.
  • Jméno, tel. číslo, email – uveďte kontaktní informace na vaše prodejce, aby je bylo možné kontaktovat přímo
  • Vlastní popis firmy včetně specifických dodávek a řešení je vhodným způsobem pro sebeprezentaci


Podporující členové FSC Česká republika:http://www.hornbach.czhttp://www.pointcz.cz
 

® FSC, A.C. All rights reserved. FSC-SECR-0038