Kde nás můžete potkat v následujících měsících tisknout

V průběhu dubna se budeme účastnit významné akce, pořádané především neziskovým sektorem – setkat se s námi můžete na akci Den Země v Brně na hradě Veveří.

Den Země je již tradiční akcí, která se v jarních měsících koná v Brně či blízkém okolí. Po loňském Dni Země na hradě Špilberk se letošní akce přesouvá na hrad Veveří, a to v termínu 26.dubna. Vzhledem k tomu, že rok 2014 je dle OSN vyhlášen jako Mezinárodní rok rodinných farem, budou se pořadatelé zaměřovat právě na lokální produkci. Téma akce zní „Vyrobeno za humny“, v praxi jsou to rodinné farmy a zaměření na lokální nejen zemědělské produkty.

 

 

FSC ČR se již tradičně účastní oslav v Brně. Na stánku FSC ČR si přijdou na své jak děti, tak dospělí. Děti si vyzkouší tradiční metody přepravy dřeva a zároveň se seznámí s šetrně obhospodařovaným lesem Oldy Šetrného. Informační stánek i s malým obchůdkem s produkty z šetrného dřeva bude otevřen všem návštěvníkům. Těšíme se na viděnou!

Kde jste nás mohli potkat?

V druhé polovině měsíce března jsme se zúčastnili Jarmarku neziskovek, který je pravidelně pořádán v rámci filmového festivalu Jeden svět. Ten je každoročně věnován specifickým problémům nejen z oblasti lidských práv či ekologie a letos se zaměřil na práci. Ve dnech 17. až 25. března se festival konal v Brně a poté v dalších více než třiceti městech.


Podporující členové FSC Česká republika:http://www.hornbach.czhttp://www.pointcz.cz
 

® FSC, A.C. All rights reserved. FSC-SECR-0038