Kdo vyhrál velkou fotografickou soutěž? tisknout

Fotografická soutěž Není les jako les je za námi, soutěžní fotografie však nezůstaly v archivu ale pracujeme s nimi dále – v září jsme předali ceny a krátce vystavili fotografie na lodi, následovala výstava na Ministerstvu životního prostředí a v závěru roku nástěnný kalendář.

Druhý ročník fotografické soutěže Není les jako les jsme uzavřeli v srpnu loňského roku a konečné výsledky jsme vyhlásili v průběhu září, kdy byli u příležitosti FSC Friday vyhlášeni výherci v jednotlivých kategoriích, jejichž jména najdete dále.

Lidé a dřevo

1. místo – Eva Skaláková – Bez názvu

2. místo – Martin Faltejsek – S tebou řešit malichernosti

3. místo – Martin Trčka – Pořez

Les a příroda

1. místo – Bohumil Vopat – Hřbitov starých stromů

2. místo – Denisa Šlézová – Není les jako les

3. místo – Zdenek Krchák – Bučina 

Výrobky ze dřeva

1. místo – Martin Bučko – Mrakodrap

2. místo – Michal Kvirenc – Bylo nás pět

3. místo – Radka Famfulová – Co neobejdeš

Cena veřejnosti

1. místo – Lenka Jalůvková – VrLa

2. místo – Jiří Škrobák – Kozák

Co se ale dělo s fotografiemi posléze? První zastávkou vítězných snímků bylo podpalubí (A)VOID Floating Gallery, kde jsme vystavili velkoformátové tisky vítězných snímků a následně předali výhry soutěžícím. Hlavním partnerem fotosoutěže byla společnost Canon, která věnovala celkem deset výher.

 

Další zastávkou velkoformátových fotografií pak byly vstupní prostory Ministerstva životního prostředí, kde byly fotografie vystaveny v průběhu listopadu a prosince, takže si je mohli prohlédnout všichni návštěvníci MŽP. A protože do soutěže dorazilo velké množství snímků, rozhodli jsme se stejně jako v minulém roce připravit nástěnný kalendář, ve kterém právě soutěžní fotografie hrají hlavní roli a je jim věnován dostatečný prostor.

Pokud byste měli nástěnný kalendář FSC pro rok 2015 zájem, není nic jednoduššího než nám napsat a my vám jej rádi zašleme. Oplátkou bychom vás v takovém případě požádali o uhrazení poštovného, ideálně přes službu darujme, jejíž specifika najdete níže.

Jestli máte možnost vytisknout si kalendář sami anebo byste si jej chtěli umístit třeba na plochu počítače, můžete si také celou jeho podobu stáhnout v elektronické formě. Nyní již začínáme připravovat další ročník fotosoutěže, kde se můžete opět těšit na zajímavé ceny a my věříme, že se můžeme těšit na zajímavé a povedené fotografie.

 


Podporující členové FSC Česká republika:http://www.hornbach.czhttp://www.pointcz.cz
 

® FSC, A.C. All rights reserved. FSC-SECR-0038