Lesní seminář pro pedagogy tisknout

Dovolujeme si vás pozvat na seminář Šetrné dřevo, zaměřený na výukové metody související s šetrným lesním hospodařením. Seminář je určen pražským pedagogům a bude se konat pod záštitou Magistrátu hlavního města Prahy.

Účast na semináři je zdarma a pro účastníky jsou připraveny metodické a výukové materiály, které pedagogové následně mohou sami používat ve výuce. Součástí semináře bude i exkurze doprovázená lesníkem do blízkého FSC certifikovaného lesa. Předběžné datum konání semináře je 12. 5. 2015.

Cílem pořádaného semináře je přenesení ověřených výukových metod do Lesů hlavního města Prahy a tím napomoci šíření povědomí o šetrném lesním hospodaření a odpovědné spotřebě výrobků ze dřeva na základních školách. Záměrem je, aby pedagogové po absolvování výukového programu nebo semináře byli schopni řadu aktivit realizovat sami nebo ve spolupráci s místním lesníkem.

V případě vašeho zájmu se neváhejte ozvat e-mailem na fsc.vzdelavani@czechfsc.cz nebo telefonicky 420 775 925 899 a nezapomeňte sledovat naše webové stránky, kde brzy zveřejníme podrobné informace o semináři a také o přesném místě jeho konání.


Podporující členové FSC Česká republika:http://www.hornbach.czhttp://www.pointcz.cz
 

® FSC, A.C. All rights reserved. FSC-SECR-0038