Novinky v ČR tisknout

Další bezplatné semináře o FSC a EUTR pro zaměstnance firem z dřevozpracovatelského odvětví - a tablet k tomu!

FSC ČR opět zve všechny zájemce na podzimní semináře o certifikaci zpracovatelského řetězce FSC a EU Timber Regulation! Navíc nově na každém semináři pak bude vylosován výherce, který zdarma obdrží tablet Ainol Novo 8 ADVANCED Mini!!

Bezplatný seminář o nařízení o FSC CoC

Cílem je zprostředkovat aktuální informace o certifikaci zpracovatelského řetězce FSC a představit certifikační proces. Účastníci se seznámí s požadavky certifikačního systému FSC na certifikaci zpracovatelského řetězce dřeva. Ty jsou dány zejména standardem FSC-STD-40-004, který popisuje možné způsoby výroby a obchodování FSC zboží prostřednictvím transferového, kreditního nebo procentuálního systému.

  • Seminář proběhne: 19. listopadu 2014 od 9:00 do 12:00 v Brně v zasedací místnosti děkanátu LDF Mendelovy univerzity (Zemědělská 3).

Na seminář se můžete registrovat přes formulář na této stránce.

 

Bezplatný seminář o nařízení o dřevě (EUTR)

Dne 3. března 2013 vstoupila v platnost European Union Timber Regulation (EU TR) tzv. Nařízení o dřevě, které postihuje dovoz a uvedení ilegálně dovezeného dřeva a produktů na trhy v Evropské Unii. Nařízení o dřevě je závazné pro všechny dřevozpracující a podniky, které dovážejí či uvádí poprvé dřevo na trh EU. Tyto subjekty musí mít tzv. "systém náležité péče", aby se zabránilo zpracování a dovozu ilegálního dřeva.

  • Seminář proběhne: 10. prosince 2014 od 9:00 do 12:00 v Brně v Otevřené zahradě (Údolní 33). 

Na seminář se můžete registrovat přes formulář na této stránce.

 

 

 


zpět na přehled