Novinky v ČR tisknout

Podívejte se na vybrané příspěvky ze vzdělávacích seminářů

Vzdělávací semináře na téma FSC certifikace a nařízení o dřevě EUTR byly hojně navštívené ve všech čtyřech termínech, které jsme v loňském roce vypsali. Pokud se vám nepodařilo ani jeden ze seminářů navštívit, můžete se podívat na sestřih některých příspěvků.

Semináře o certifiakci FSC a především informace na nich předané byly užitečn především pro ty, kdo uvažují o tom, že svoji firmu certifikují anebo již certifikát mají a potřebují si doplnit některé informace. V obou případech jsme pro vás kromě seminářů připravili také e-learningový kurz k certifikaci FSC, který vás v teoretické rovině provede celým procesem získání certifikátu. E-learningový kurz najdete na adrese e-learning.czechfsc.cz.

 

Seminář o Nařízení o dřevě EUTR je důležitý pro širší skupinu osob, jelikož se vztahuje na většinu dřevěných výrobků, které jsou poprvé uváděny na trh evropské unie. Nařízení se však týká také dřeva, které vyrostlo přímo na území České republiky – týká se taky tedy například správců vodních toků a veřejné zeleně, kteří jsou odpovědni za na kládání se dřevem. Také v tomto případě je připraven podrobný e-learningový kurz, který vám zprostředkuje všechny důležité informacek nařízení o dřevě EUTR – dostupný je taktéž na e-learning.czechfsc.cz.


zpět na přehled