Novinky v ČR tisknout

Předali jsme výhry ve fotografické soutěži

Ve čtvrtek 9.10. jsme oficiálně předali výhry ve fotografické soutěži Není les jako les, jejíž druhý ročník se konal v průběhu letních prázdnin.

Do soutěže nám dorazilo v letošním roce přes 2300 fotografií a opět se potvrdilo, že se jedná o největší fotografickou soutěž v neziskovém sektoru. Jsme velmi rádi za hojnou účast a věříme, že nám zachováte přízeň i nadále. Už nyní připravujeme další ročník, který bude opět jistě zajímavý.

 

Ceny jsme předali v industriálních prostorách (A)VOID Floating Gallery v Praze na Náplavce, mírně nás zaskočila magalomanská akce Sazky, která se ve stejnou dobu konala na vodní hladině Vltavy, ale vše se nakonec v dobré obrátilo. V následujících týdnech budeme připravovat nástěnný kalendář s vybranými fotografiemi ze soutěže, který bude dostupný v průběhu listopadu. 

Již nyní vás můžeme pozvat na výstavu vítězných fotografií, která bude instalována v prostorách Ministrstva životního prostředí koncem měsíce, sledujte aktuality a facebookový profil, kde najdete podrobnější informace.


zpět na přehled