Novinky v ČR tisknout

Soutěžte s FSC ČR o fotoaparáty Nikon

Ve spolupráci se společností Nikon a časopisem FOTO jsme pro vás připravili fotografickou soutěž Není les jako les, ve které můžete vyhrát jeden z devíti fotoaparátů Nikon a další zajímavé ceny.

Soutěž je určena pro širokou veřejnost a jak již její název napovídá, půjde především o to originálním způsobem zachytit motivy související s lesem a dřevem, respektive vztahem člověka k lesu a dřevu.Lesy jsou celosvětově nejvíce ohroženým ekosystémem. Součástí snah FSC ČR je i informování veřejnosti o důležitosti původu dřeva a výrobků z něj a propagace FSC certifikovaných produktů. Tato odpovědná spotřeba souvisí se třemi hlavními pilíři – ekologickým, ekonomickým a sociálním.

Soutěžit se proto bude ve třech na tyto pilíře navazujících kategoriích:

 

  • les a příroda
  • výrobky ze dřeva
  • lidé a dřevo

 

Vítěz každé kategorie získá digitální zrcadlovku Nikon D3200. Na druhém a třetím místě každé kategorie čeká na vybrané fotografy kompaktní fotoaparát Nikon S3500, respektive Nikon S5200. Fotosoutěž potrvá do 31. srpna 2013. Slavnostní vyhlášení výsledků a výstava vítězných snímků proběhne 27. září 2013 v Brně u příležitosti FSC Friday – mezinárodní oslavy šetrného lesního hospodaření.

JAK SE MŮŽETE SOUTĚŽE ZÚČASTNIT?

Stačí zaslat soutěžní snímky na adresu soutez@czechfsc.cz, případně je nahrát přes náš soutěžní formulář. Při posílání/nahrávání prosím vyplňte všechny údaje, abychom vás mohli kontaktovat v případě výhry, tedy:

 

  • fotografie musí ve svém názvu obsahovat jméno a příjmení soutěžícího včetně označení kategorie (číslem) – místo mezer v názvu uvádějte pomlčky
  • zaslané fotografie musí mít alespoň 2000 px na jejich kratší straně
  • součástí emailu s fotografiemi musí být také celé jméno, korespondenční adresa a telefonní kontakt
  • v případě potřeby nahlédněte do úplného znění pravidel fotosoutěže

 

 


zpět na přehled