Připravujeme další seminář o FSC nejen pro dřevozpracovatele tisknout

Vzdělávací semináře, které jsme pořádali v minulém roce pokračují i letos. Jako první jsme po vás připravili seminář o FSC certifikaci dřevozpracovatelského řetězce, který se bude konat 24. dubna 2015 na brněnském výstavišti v rámci veletrhu Dřevo a stavby Brno.

Seminář věnovaný FSC certifikaci zpracovatelského řetězce zprostředkuje návštěvníkům aktuální informace na poli FSC a především poukáža na konkrétní kroky celého procesu certifikace. V rámci semináře se mohou účastníci těšit na řadu praktických informací či tipů, jak co nejjednodušeji dosáhnout na FSC certifikaci.

Pro všechny navíc budou připraveny studijní materiály v podobě sborníku ze semináře a originálního manuálu který mapuje proces certifikace od začátku až do konce. Účast na semináři je bezplatná a navštívit jej můžete 24. dubna v pavilonu P, 1. patro sál P3 brněnského výstaviště v čase od 9.00 do 12.00 hodin.

Jestliže se chcete podívat, co vás na semináři čeká, doporučujeme navštívit náš YouTube kanál, kde najdete záznam vybraných příspěvků.

A pokud by se vám nepodařilo ve vypsaném termínu na seminář dostavit anebo preferujete distanční formu předávání informací, můžete také nadále využít našeho e-learningového kurzu, věnovaného taktéž FSC certifikaci.


Podporující členové FSC Česká republika:http://www.hornbach.czhttp://www.pointcz.cz
 

® FSC, A.C. All rights reserved. FSC-SECR-0038