Vyzkoušejte nový Falcon tool pro verifikaci transakcí v CoC řetezci tisknout

Nový administrativní nástroj FSC pro ověřování transakcí FSC materiálu, tzv. Falcon je nyní dostupný všem držitelům certifikátu. Jeho využívání je čistě na dobrovolné bázi.

O tom, že Falcon bude během letošního roku zaveden, jsme držitele certifikátu informovali již na jaře v článku, který se do detailu zabýval funkcemi Falconu a tím, jaké si od něj FSC slibuje výhody oproti jeho předchůdci, tzv. Online Claims Platform.

 


 

Jedná se o nástroj určený k tomu, aby auditorům a držitelům certifikátu pomáhal při správném zapisování a předávání transakčních údajů týkajících se FSC materiálu/suroviny/výrobků. Falcon umožňuje uživateli zadávat do něj transakční data rychle a ve správném formátu. Auditoři následně obdrží data v ověřené a správné podobě hned napoprvé. Tím se ušetří čas a prostředky, které by jinak byly vynakládány při doplňování a modifikování dat tak, aby byly v předepsaném formátu.

Přístup k Falconu je zajištěn skrze jeho vlastní platformu na adrese https://falcon.fsc.org/. Zájemci o jeho používání najdou detailnější informace a kompletní manuál k používání zde.

Pokud byste měli jakékoli nejasnosti nebo otázky neváhejte nás kontaktovat: support@fsccredibility.zendesk.com

Další informace o Falconu jsou dostupné zde.


Podporující členové FSC Česká republika:http://www.hornbach.czhttp://www.pointcz.cz
 

® FSC, A.C. All rights reserved. FSC-SECR-0038