Vzdělávací semináře a e-learning pokračují i v roce 2015 tisknout

V loňském roce jsme pro vás připravili odborné e-learningové kurzy a vzdělávací semináře, které se zaměřují na FSC certifikaci a také na Evropského nařízení o dřevě (EUTR). Obě dvě aktivity pokračují i v letošním roce.

Vzdělávací semináře budeme v letošním roce realizovat celkem čtyřikrát – dva na téma FSC certifikace a dva na téma EUTR. Přesné termíny a místo konání seminářů ještě upřesníme. Pro aktuální informace nezapomeňte sledovat novinky na našem webu anebo facebookový profil, kde se informace objeví také.

Patříte-li mezi ty, jimž pracovní náplň nedovoluje příliš opouštět pracoviště anebo je pro vás cestování do Brna a okolí zdlouhavé, pak určitě neváhejte a využijte možnosti rozšířit si znalosti v našich e-learningových kurzech, které jsme v loňském roce spustili a stále je možné se do nich přihlásit na adrese elearning.czechfsc.cz

Registrace je velmi rychlá a snadná, v každém kurzu – FSC a EUTR – na vás čeká celkem šest lekcí s podrobnými informacemi k danému tématu. Své znalosti si můžete na konci každé lekce ověřit krátkým testem. Závěrečný test pak má celkem 18 otázek, které vaše znalosti detailně prověří. Každý úspěšný absolvent e-learningových kurzů obdrží osvědčení o jejich úspěšném dokončení.

Ze všech účastníků e-learningu, kteří jej úspěšně dokončili, jsme těsně před vánočními svátky vylosovali dva výherce tabletů, ze kterých se mohli radovat ještě pod vánočním stromečkem. V rámci seminářů jsme také losovali dva výherce.

Pro ty, kteří se nechtějí nebo nemohou účastnit seminářů ani e-learningu, je připravena dvojice podrobných manuálů, které detailně vysvětlují FSC certifikaci a také Nařízení o dřevě (EUTR) – obě dvě příručky jsou ke stažení na našem webu – manuál FSC a manuál EUTR.

Projekt „Vzděláváním k šetrnému dřevu“ (CZ.1.07/3.2.04/05.0025), v rámci něhož jsou kurzy a semináře realizovány, je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky


Podporující členové FSC Česká republika:http://www.hornbach.czhttp://www.pointcz.cz
 

® FSC, A.C. All rights reserved. FSC-SECR-0038