Návštěvníci přírodovědecké fakulty můžou poprvé vidět všech 9 vítězných fotografií ve fyzické podobě na velkoformátových panelech. Ty jsou rozmístěny v přízemí Ústřední knihovny na Kotlářské ulici. Prohlédnout si je možné až do konce dubna.

""

Fotosoutěž „Mysli na lesy“ je jednou z největších fotografických soutěží s environmentální tématikou v ČR. Zaměřuje se na podporu šetrného a přírodě blízkého lesního hospodaření a zodpovědné spotřeby výrobků ze dřeva.¨

Do loňského, již osmého ročníku zaslali soutěžící téměř 5 tisíc fotografií, které soutěžily ve třech kategoriích („Mysli na lesy,” „Člověk a příroda” a „Flora a fauna,”) o fotoaparáty a další profesionální fotografické vybavení.

Další ročník fotosoutěže FSC „Mysli na lesy“ se bude konat i letos a bude jako vždy otevřen všem amatérským i profesionálním fotografům. Pokud máte zájem se ho zúčastnit, nezapomeňte sledovat naše Facebookové stránky, Instagram nebo web Mysli na lesy. Bližší informace vám přineseme jako obvykle po letních prázdninách.

a logo of Czech Ministry of environment

Projekt byl podpořen Ministerstvem životního prostředí.

Informace nemusí vyjadřovat stanovisko MŽP.

Podporující členové FSC ČR

logo of hornbach